Nemenčinės diskgolfo parkas – oficialiai atidarytas

0
42

Šiandien, lapkričio 21 d., Piliakalnio g. 36 pradėjo veikti dar viena sporto erdvė Vilniaus rajone.

„Belieka tik džiaugtis, kad mūsų vienintelis Vilniaus rajono miestas, kaip ir kitos rajono gyvenvietės, sparčiai gražėja. Vilniaus rajone tai yra pirmoji diskgolfo aikštelė. Tačiau tikiuosi, kad tokios vietos bus įrengtos ir kitur, nes tai puiki galimybė minimaliomis lėšomis ir priemonėmis sudaryti aktyvaus laisvalaikio erdvę jaunimui, vaikams, šeimoms. Viliuosi, kad ši sporto šaka taps mėgstama ir praktikuojama“, – sakė meras Robert Duchnevič.

Diskfolgo parko įrengimą finansavo Nemenčinės miesto seniūnija. Į sklypo sutvarkymą ir inventoriaus įgijimą investuota apie 10 tūkst. Eur. Įrengtas 9 krepšių diskgolfo aikštynas, kuriame laisvalaikį leisti galės visų amžiaus grupių atstovai – nuo mažiausio iki didžiausio. Lietuvoje ši sporto šaka atsirado maždaug prieš 20 metų ir dabar yra itin populiari.

Pasak seniūno A. Komarovskio, seniūnaičių ir bendruomenės iniciatyva šiandien jau visi gali džiaugtis nauja sutvarkyta erdve ir išbandyti naują sporto šaką gryname ore.

„Labai džiugu, kad anksčiau nesutvarkytas, upės ir medžių apsuptyje esantis sklypas šiandien įgavo kitokį „veidą“. Kartu su seniūnaičiais ir bendruomene įgyvendinome nuostabią idėją. Šiandien oficialiai galime naudotis šia erdve, aktyviai sportuoti ir puikiai leisti laiką“, – sakė seniūnas A. Komarovski.

Lietuvos diskgolfo federacijos pirmininkas Darius Gricius, prisidėjęs prie parko įkūrimo savo iniciatyvumu, sveikindamas visus susirinkusius, vylėsi, kad į Nemenčinę atnešta nauja sporto šaka bus pamilta ir aktyviai propaguojama.

Po atidarymo atvykę svečiai buvo pakviesti išbandyti diskgolfą. Jau šį šeštadienį, lapkričio 26 d., Nemenčinės diskgolfo parke bus organizuotos pirmosios varžybos, kuriose dalyvaus apie 50 dalyvių.

Kviečiame vietos gyventojus ir svečius išbandyti naują diskgolfo trasą, sportuoti ir turiningai praleisti laiką.

Diskgolfas – sportinis lauko žaidimas, labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai. Diskas iš starto vietos yra metamas link specialaus krepšio. Žaidimo tikslas – padarius kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija