Skaudžių nelaimių keliuose galima išvengti, jei kiekvienas eismo dalyvis mokėtų Kelių eismo taisykles ir laikytųsi jų reikalavimų

0
36

Spalio 26-osios rytą Šalčininkų r., Eišiškių mstl., Vilniaus ir Mickevičiaus g. sankryžoje, automobilio VW vairuotojas (gimęs 1969 m.), sukdamas į kairę, nepraleido ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusią nepilnametę (gimusią 2006 m.). Vairuotojas paaiškino, kad per pėsčiųjų perėją ėjusios pėsčiosios nepastebėjo.

Kelių eismo konvencijos 7 str. 3 d. yra nurodyta, kad vairuotojai turi būti ypač atidūs labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams, tokiems kaip pėstieji ir dviratininkai, ypač vaikams, pagyvenusio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems.

Skaudi nelaimė, nusinešusi mažamečio gyvybę, įvyko rugpjūčio 26 d. Šalčininkuose. Vilniaus ir Nepriklausomybės g. reguliuojamoje sankryžoje automobilio BMW vairuotojas (gimęs 1985 m.), sukdamas į kairę, nepraleido pėsčiųjų perėja per leidžiamą žalios spalvos šviesoforo signalą einančių mažamečių vaikų. Mažametis (gimęs 2013 m.) nuo patirtų sužalojimų žuvo.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai prašo visų eismo dalyvių, o ypač vairuotojų, būti ypatingai dėmesingais sankryžose ir pėsčiųjų perėjose, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Vilniaus apskr. VPK informacija