Nesibaigia vairuotojų ir pėsčiųjų sunkumai Naujojoje Vilnioje

0
193

Tokių transporto priemonių grūsčių, kokios buvo regimos praėjusią savaitę, šiame Vilniaus priemiestyje niekas niekada neregėjo.  Automobilių eilės Pergalės gatvėje ypač darbo pabaigoje buvo nutįsusios daugiau nei kilometrą. Savivaldybė kaip tik prieš tai informavo, jog pagaliau lieja asfaltą Parko gatvėje – o remontuoja jau nuo praėjusios vasaros pradžios: vieną mėnesį intensyviau, kita ne taip smarkiai. Ketino darbus baigti iki rugsėjo, tačiau dar vasaros viduryje tapo aišku, jog nieko nebus.

Darbininkai ir kelininkai išdidžiai skelbiasi, jog jie atstovaują vieną iš geriausių šalyje statybinių organizacijų – Vilniaus miesto savivaldybės kontroliuojamą „Grindą“. „Grindininkai“ Naujojoje Vilnioje jau gyventojus supažindino ir su artimiausiais savo planais – rekonstruos Liepkalnio – Žirnių – Minsko pl. gatvių sankryžą…

O paskutinis Vilniaus miesto savivaldybės pranešimas byloja tai, jog Parko gatvėje perkeliama stotelė ir įrengiami greičio mažinimo kalneliai

„Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad užtikrinant sklandų viešojo transporto priemonių eismą Parko gatvėje buvo pakeista stotelės „Genių“ vieta ir ji perkelta, ir įrengta su autobusų įvaža ties Parko g. 6.

Taip pat nuo 2019 m. spalio 5 d. bus panaikintas išvažiavimo kelias iš Parko g. 6, o gyventojai saugiai galės privažiuoti gretimomis kelio jungtimis. Eismo saugumo gerinimui Parko gatvės 2 – 12 namų teritorijoje bus įrengti greičio mažinimo kalneliai“, – skelbiama informacijoje.