Netoli LFF stadiono planuojamas daugiabučių kvartalas

0
241

Naujininkų seniūnijoje MB „2 Bricks“ projektuoja naujus gyvenamuosius namus. Jei po visuomenės pastabų savivaldybės specialistai pritars projektiniams pasiūlymams, Tyzenhauzų g. 17 iškils nauji penkiaaukščiai su komercinėmis patalpomis, studijomis ir butais.

Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas. 

Tyzenhauzų gatvėje planuojama statyti keturių korpusų penkiaaukštį su rūsiu ir požemine automobilių stovėjimo aikštele ir vieną keturių aukštų daugiabutį. Pastatuose suprojektuotas 191 butas. 

Tyzenhauzų g. esantis sklypas priskiriamas Nekilnojamojo kultūros paveldo vietovės – Vilniaus senamiesčio – vizualinės apsaugos pozoniui. Aplink sklypą yra nemažai Kultūros vertybių registro objektų, tarp jų ir Vilniaus švč. Dievo Motinos Užtarėjos sentikių cerkvė.

Šiuo metu teritorijoje yra išlikę apleistų gamybinės paskirties pastatų, sandėlių, dalis bus jų rekonstruojama ir pritaikoma gyvenamiesiems namas, dalis – griaunama. 

Prie daugiabučių bus įrengtos 140 automobilių stovėjimo vietos ir 40 vietų dviračiams. 

Projekto statytojas – UAB „Vilnius east“.

Vilniaus m. savivaldybės informacija