Bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 30 mln. eurų į dviejų daugybinių pastatų statybas Viršuliškių rajone

0
73

Naujos statybos projektas „Newton“ įsikurs Viršuliškių skg. 8 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 233 butais. Šiuo metu jau pradėti statybų darbai.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, šioje miesto dalyje, šalia Laisvės ir Pilaitės prospektų, numatyti aukštybiniai pastatai, jau formuojasi naujas dangoraižių kvartalas, kuris leistų gyventojams mėgautis kokybišku gyvenimu naudojantis esama susisiekimo, inžinerine ir socialine infrastuktūromis. „Sostinėje turime vos kelias vietas, kur Vilniaus miesto savivaldybė yra numačiusi daugybinių pastatų plėtrą. Konstitucijos pr. zona  jau yra susiformavusi kaip verslo dangoraižių kvartalas, o štai Viršuliškėse formuojamas gyvenamasis dangoraižių kvartalas. Atsižvelgiant į tai sotinėje yra labai ribota pasiūla tokio pobūdžio projektų. Jeigu gyventojai svarsto apie išskirtinius dangoraižių paskutiniuose aukštuose įsikūrusius butus, tai pasiūla apsiriboja vos keliais vienetais per metus. Nieko keisto, kad tokie butai yra akimirksniu išgraibstomi, nes gyventojai juos sieja su aukštesne gyvenimo kartele.“, – teigia „Baltic Asset Management“ vadovas U. Latvys.

Projektą „Newton“ sudaro dviejų 17 ir 18 aukštų pastatų kompleksas su 233 butais. Pirkėjai galės rinktis būstą nuo  24 kv. m iki 90 kv. m. Būstų kainos prasidės nuo 83000 eurų ir sieks 268000 eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 2885 Eur/kv. m. Viršutiniuose aukštuose suplanuoti išskirtiniai apartamentai per du aukštus. Ant abiejų pastatų stogų įrengtos terasos su skirtingomis laisvalaikio ir aktyvumo zonomis, iš kurių naujakuriams atsivers Vilniaus panoraminiai vaizdai ir senamiesčio architektūros ansamblis.

„Newton“ projekto naujakurių komfortui įrengtas grindinis šildymas, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei repuracinė sistema. Visi butai turės balkonus arba terasas. Pirmuose aukštuose suplanuotos komercinės patalpos, kur planuojama įkurdinti būsimų naujakurių kasdienybę palengvinsiančius verslus.

Bendrovės „Baltic Asset Management“ investicijos Lietuvoje šiemet viršys 40 mln. eurų. Vilniaus NT rinkai pasiūlytų būstų nuomos portfelis pasiekė beveik 600 ir bendrovė yra didžiausia būsto nuomos portfelio valdytoja Lietuvoje jau antrus metus. Be nuomos projektų ir šiuo metu plėtojamo „Haivo“ projekto bei pradėtų „Moods“ ir „Newton“ statybų, investicijos suplanuotos papildomai į būstų projektą Naujamiestyje. Bendrovė kitąmet pasiūloje planuoja turėti daugiau nei 500 būstų.