Po ilgų gaudynių jauno vyro vairuojamas „Nissan Xtrail“ Trakų rajone nuvažiavo nuo kelio ir užstrigo laukuose: buvo apgadinti keli tarnybiniai automobiliai

0
145

Šiąnakt 1 val. 15 min. Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Birštone nestojo stabdomas automobilis ir nuvažiavo Vilniaus link. Kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė patruliuojantis pareigūnų ekipažas pastebėjo nuo degalinės Vilniaus kryptimi judantį automobilį, kuris, pavažiavęs keletą šimtų metrų, sustojo šalikelėje. Policininkai nusprendė patikrinti, todėl prie jo privažiavo. Patruliams lipant iš tarnybinio automobilio, šalikelėje stovėjęs „Nissan X-Trail“ spruko. Bėglys vis didino greitį, įžūliai manevravo ir kėlė pavojų eismo saugumui.

Kirtus apskričių ribą, persekiojimas persikėlė į Trakų rajoną, kuriame prie sprunkančio automobilio „Nissan X-Trail“ gaudynių prisijungė ir Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažai.

Važiuojant A16 keliu Aukštadvario link, policijos pareigūnai ne kartą bandė sustabdyti sprunkančią transporto priemonę, tačiau nesėkmingai – užspaustas „Nissan Xtrail“ ne kartą taranavo tarnybinius automobilius.

Apie 2 val. 15 min. Trakų rajone, ties Markutiškių kaimu, užspiestas trijų policijos ekipažų, bėglys prarado automobilio kontrolę, nuvažiavo nuo kelio ir užstrigo laukuose. Paaiškėjo, kad „Nissan Xtrail“ vairavo dvidešimt septynerių metų amžiaus vyras (gimęs 1996 m.).

Pradėta administracinė teisena už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (pavojingą ir chuliganišką vairavimą, eismo įvykį, kurio metu buvo apgadinti tarnybiniai automobiliai, vairavimą galimai apsvaigus nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų ir kt.).

Vilniaus apskr. VPK informacija