Nuo balandžio atnaujina skrydžius ir į Turkiją

0
275

Kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“praneša, jog iš Vilniaus oro uosto lėktuvai Antalijos ir Gazipašos (Alanijos) kryptimis kils kasdien.
„Turkija visada buvo populiariausia vasaros atostogų kryptis – 2019 m. ji sudarė virš 50% visos vasaros sezono atostogų programos, apie 100 tūkst. keliautojų iš visų Baltijos šalių ilsėjosi Turkijos kurortuose. Pirmasis lėktuvas kils iš Vilniaus balandžio 1 dieną – anksčiausiai iš visų Baltijos šalių. Iš Rygos skrydžiai pradedami vykdyti nuo balandžio 21 dienos, iš Talino – nuo balandžio 3 dienos. Iš Lietuvos priklausomai nuo laikotarpio, numatyta vykdyti iki 10 skrydžių per savaitę, tuo tarpu iš Latvijos planuojami keturi skrydžiai, iš Estijos – penki per savaitę“, – sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.
Turkijos vyriausybė dar praėjusias metais yra inicijavusi griežtą saugaus turizmo programą („Healthy Tourism Certification” program), kurios laikytis turi visos turizmo paslaugas teikiančios įmonės. Taip pat šalyje galima įsigyti papildomą draudimą nuo COVID-19, kuris dengia tiek gydymo, tiek ir karantinavimosi šalyje išlaidas. Balandžio mėnesį taip pat bus tęsiamos žiemos sezono skrydžių programos į Egipto kurortus ir Tenerifę, o nuo gegužės mėnesio planuojami skrydžiai į kitas populiarias vasaros atostogų sezono kryptis – Graikiją, Bulgariją, Ispaniją.