Nuo pirmadienio kontroliuos šnekančius telefonais

0
306

Panevėžio ir Utenos apskričių policijos komisariatai praneša, jog keliuose nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 22 d., bus vykdoma tikslinė prevencinė priemonė, dėl neteisėto naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant. Priemonė vykdoma atsižvelgiant į tai, kad dažnai neteisėtai naudojantis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, keliamas pavojus eismo saugumui.
Vykdant neviešą ir mišrų patruliavimą pareigūnai eismo taisyklių pažeidimus nustatinės turimomis naujausiomis vaizdo fiksavimo ir vaizdo perdavimo priemonėmis. Pranešimai, apie skirtas administracines nuobaudas už padarytus pažeidimus, asmeniui bus siunčiami paštu arba elektroniniu paštu.
Eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai įspėja, kad dažnai mobiliojo telefono naudojimas vairuojant tampa eismo įvykio priežastimi. Įprotis naudotis mobiliaisiais telefonais yra labai paplitęs, vairuotojai nesusimąsto, kad tai kelia grėsmę kelyje ir blaško dėmesį, kuriam reikia susitelkimo.

 

Policijos departamento informacija