Nušvito lenkų vėliavos spalvomis

0
265

Du tiltai Vilniuje ir Trijų kryžių kalnas tapo raudonai balti. 11 listopada – Dzień Niepodległości Polski.

Lapkričio 11-oji – Lenkijos Nepriklausomybės diena.

„Džiaugdamiesi ilgamete bendra istorija, draugyste ir tvirtais ryšiais, linkime draugams Lenkijoje ir visiems Vilniuje gyvenantiems lenkams ilgų laisvės ir klestėjimo metų! Už Jūsų ir mūsų laisvę!” – sveikina Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Lenkijos Nepriklausomybės atkūrimo 100 metinių išvakarėse sostinėje simboliškai įamžintas ir žuvusio Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio atminimas – Lecho Kaczynskio gatvę papuošė lentelės lenkų ir lietuvių kalbomis. Taip simboliškai įprasminti dviejų artimų kaimyninių Valstybių glaudūs santykiai, lietuvių ir lenkų tautų tarpusavio supratimas ir bendrystė.

Nacionalinė nepriklausomybės šventė – viena svarbiausių valstybinių švenčių lenkams. Kviečiame lenkus ir lietuvius kartu švęsti Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį!

#PL100

11 listopada – Dzień Niepodległości Polski

11 listopada – Dzień Niepodległości Polski. Pozdrawiamy najbliższych sąsiadów i przyjaciół z Polski, którzy obchodzą 100-lecie niepodległości – pomnik Trzech Krzyży, Biały Most oraz Most im. Króla Mendoga w Wilnie tego wieczoru zostały oświetlone kolorami flagi Polski!

Jesteśmy dumni z naszej długiej historii, przyjaźni i silnych więzi, życzymy przyjaciołom z Polski i
wszystkim Polakom mieszkającym w Wilnie długich lat wolności i dobrobytu!

 

Vilniaus m. savivaldybės informacija