Nuveš išsitirti dėl koronaviruso

0
227

Nuo šiol asmenys, kuriems būtina atlikti COVID-19 ligos tyrimą, tačiau į mobilųjį punktą negali nuvykti savo transportu, dėl pavėžėjimo paslaugos gali kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybę pagal gyvenamąją vietą.

Spalio 30 d. sveikatos apsaugos ministro pasirašius sprendimu, savivaldybės turės organizuoti žmonių, kurie neturi savo transporto, nuvežimą į mobilųjį patikros punktą atlikti COVID-19 testą ir parvežimą iš jo.

Transportas, kuriuo vežami keleiviai į mobilųjį punktą yra specialiai tam pritaikytas – įrengta pertvara tarp vairuotojo ir keleivio. Po kelionės automobilis kruopščiai dezinfekuojamas. Vairuotojas aprūpintas būtiniausiomis asmens apsaugos priemonėmis. Keleiviai taip pat yra prašomi laikytis visų būtinų saugumo reikalavimų – prieš įlipant dezinfekuoti rankas, visos kelionės metu dėvėti veido kaukę.

Atkreiptinas dėmesys, kad į mobilųjį punktą vykti viešuoju transportu griežtai draudžiama.

Taip pat primename, kad koronavirusu (COVID-19) užsikrėtusiems pacientams nebereikia atlikti pakartotinių koronaviruso testų PGR metodu. Praėjus numatytam izoliacijos laikotarpiui, pacientui nebekarščiuojant ir išnykus simptomams, užtenka šeimos gydytojo patvirtinimo, kad pacientas gali nebetęsti izoliacijos.

Dėl pavėžėjimo į mobilųjį punktą Vilniaus rajono gyventojai gali kreiptis į Civilinės ir darbo saugos vyr. specialistą Robertą Kovalevskį tel. 8 672 48381.

 

Vilniaus rajono savivaldybės informacija