Olandai į Vilnių atgabeno vienintelę tokią Lietuvoje šlavimo mašiną: atkreipė dėmesį, jog sostinėje dar daug pėsčiųjų takų – tragiškos būklės

0
181

„RAVO“ Vilniuje – jau savaitė. Šis automobilis į save pajėgus susiurbti absoliučiai viską – purvą, išsibarsčiusią skaldą, stiklo butelius, išsiliejusius įvairaus pavidalo skysčius.

„Po techninės dalies mokymų, vyko praktiniai –  šlavimo mašina dirbti kelis „VSA Vilnius“ operatorius apmokėme gatvėse. Buvo malonu pabendrauti – darbuotojai  labai motyvuoti, draugiški. Tokius labai vertiname savo šalyje. Pastebėjome vieną dalyką, kas labiausiai krito į akis – tai labai daug takų Vilniuje, kuriuos būtina remontuoti, nes tai akivaizdi vizualinė tarša, be to,  gerokai dažniau sugenda technika. Mes pas save, Olandijoje,  užsiimame ne tik teritorijų priežiūra, bet ir jų remontu. Juk tvarkytojas geriausiai žino, ką būtina pakeisti, atnaujinti ir panašiai“, – sakė Lazdynų mikrorajone mokymus, kurių metu buvo išvalytos kelios teritorijos, organizavęs Theo van Gammeren, technikos ir remonto skyriaus vadovas bei darbo saugos ekspertas.

„VSA“ ir „Dolmans Lanscaping Group“ bendrovių konsorciumas rūpinasi bendrojo naudojimo teritorijų ir želdinių priežiūra Karoliniškių, Lazdynų, Pilaitės, Naujosios Vilnios, Rasų, Naujininkų, Panerių, Vilkpėdės ir Grigiškių seniūnijose.