Pakartotinai skelbia socialinio darbuotojo paiešką

0
232

Vilniaus rajono savivaldybės administracija ieško norinčių prisidėti prie vaiko ir šeimos narių įgūdžių formavimo bei stiprinimo. Tuo tarpu kai kuriems Tarybos nariams etatų skaičiaus didinimas tam tikrose tarnybose kelia įtarimų, ar tai nėra susiję su artėjančiais savivaldos rinkimais.
Pretendentų prašymų įsidarbinti Socialinių paslaugų centre laukta iki birželio 29 d. Šiandien terminas pratęstas iki liepos 20 d. Pagrindiniai reikalavimai – universitetinis socialinių mokslų išsilavinimas, ne mažesnė kaip vienerių metų darbo patirtis dirbant su šeima ar vaikais, gebėjimas išlaikyti pusiausvyrą emocinės įtampos ir streso metu.
Rajono valdantiesiems oponuojantys politikai savo socialinių tinklų paskirose negaili kritikos procesui, kuris, jų manymu, kaip reikiant padidins etatų skaičių savivaldybei priklausančiose įstaigose.
„Biurokratijos mažinimas Vilniaus rajone: per praeitą Tarybos posėdį pasididino etatų skaičių Vaikų globos centre (+19), Vaikų krizių centre (+18), Socialinių paslaugų centre (+9), savivaldos mokyklose (+38). (…) Išvada. Dar 8 papildomi etatai administracijoje. Nes žmones naujus priims. Viso 92 per du mėnesius. Visi turės „daug darbo”. Ir turbūt dėkingumo. Nes rinkimai į savivaldą jau po pusės metų. Negalėsi taip greitai geradarių pamiršti, oi, negalėsi…“, – tokį įrašą savo facebook`o paskiroje paliko vienas iš rajono politikų.