Savaitgalio gaisruose vienas žmogus žuvo

0
91

Šįryt, gruodžio 4 d., 5.37 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Verkių seniūnijoje, Babinių Sodų 9-ojoje gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmonių. Apmalšinus liepsnas, kambaryje buvo rastas žmogaus kūnas. Gaisras likviduotas 6.50 val.

Penktadienio naktį, 2.35 val., Vilniuje, Birutės gatvėje, atvira liepsna degė dviejų aukštų, 8 butų namo stogas ir laiptinė. Pastatę kopėčias, ugniagesiai iš antrojo aukšto evakavo 3 žmones – du suaugusiuosius ir vaiką. Vienuolikai žmonių buvo suteiktas laikinas apgyvendinimas. Gaisro metu sudegė apie 370 kv. m stogo, išdegė palėpė ir laiptinė, smarkiai apdegė 2 butai antrajame aukšte.

15.29 val. Šalčininkų rajone, Gerviškių seniūnijoje, Pamūrinės kaime, vilkikų aikštelėje, liepsnojo 3 sunkvežimiai su priekabomis. Gaisro metu visiškai sudegė vieno vilkiko kabina, priekaboje apdegė pusė plastikinių profilių krovinio, apdegė vilkiko DAF kabinos priekis ir salonas, apsilydė plastikinės dalys ir vilkiko MAN kabinos priekis ir salonas. Ugniagesiai nuo ugnies apsaugojo dvi vilkikų priekabas.

Sekmadienį, apie 10 val. Širvintų rajone, Zibalų seniūnijoje, Limonių kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai iš namo išnešė 2 dujų balionus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 21.46 val., iš policijos buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Antakalnio gatvėje, nuo skardžio nusirito žmogus. Ugniagesiai ištraukė vyrą, nukritusį nuo 30 m skardžio.

PAGD informacija