Parduoda patalpas Vilniaus centre – tikisi beveik 2 mln. Eur

0
174

„Lietuvos muzikos ir teatro akademija“ (LMTA) gruodžio 7 dieną rengs pirmąjį savo nekilnojamojo turto aukcioną, kuriame ketina parduoti nenaudojamas administracinės paskirties patalpas Gedimino pr. 39, Vilniuje. Patalpų pardavimą vykdys tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“, turinti stiprią aukcionų patirtį parduodant tiek valstybinio sektoriaus, tiek privataus kapitalo įmonių nekilnojamąjį turtą.
Aukciono metu pirkėjams siūlomos LMTA patalpos yra prestižinėje vietoje, vienoje iš Vilniaus centro pagrindinių gatvių – Gedimino prospekte. Pastatas buvo įrengtas ir naudojamas administracinei-edukacinei veiklai. Šio objekto plotas siekia daugiau nei 1400 kv. m ir jis yra įtrauktas į Lietuvos Respublikos istorijos ir kultūros paminklų sąrašą.
„Newsec“ iš viso nuo 2015 m. yra pardavusi turto už 49,6 mln. Eur. LMTA konsultantų paslaugas įsigijo viešojo pirkimo būdu.
Pastatas bus parduodamas viešojo elektroninio aukciono būdu platformoje www.newsecaukcionai.lt. Pradinė jo kaina – 1 900 000 Eur. Registracija į aukcioną prasideda šiandien, lapkričio 6 d., ir baigiasi lapkričio 30 dieną. Aukcionas vyks gruodžio 7 dieną.