Pareigūnai stiprina prevencinę veiklą sostinėje

0
211

Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, siekdama mažinti žūstančių gyventojų skaičių, stiprindama gaisrų prevencijos veiklą ir siekdama skatinti Vilniaus gyventojų savisaugos jausmą, kartu su Vilniaus miesto savivaldybe organizavo socialinės reklamos viešinimą Vilniaus viešojo transporto ekranuose bei mieste, viešosiose vietose esančiuose ACM ekranuose.

Iš viso buvo parengti ir parodyti šeši prevencinio pobūdžio vaizdo filmai, skatinantys gyventojus įsirengti autonominį dūmų detektorių, vaikams saugiai elgtis ant ledo, taip pat apie savanorius ugniagesius, kaip saugiai gesinti degantį aliejų, apie gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą bei žvejų saugų elgesį ant ledo.

Šių metų vasarį šie vaizdo filmai buvo parodyti daugiau kaip 7 tūkst. kartų Vilniaus viešojo transporto ekranuose ir daugiau kaip 2 tūkst. kartų – ACM ekranuose, o  2018 m. jie buvo parodyti daugiau kaip 35 tūkst. kartų.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai primena gyventojams, kad jie saugiai elgtųsi su ugnimi, bei ragina pasirūpinti savo gyvybe ir įsirengti namuose autonominius dūmų detektorius.