Kviečia prisidėti prie Pasakų parko galimybių studijos rengimo

0
36

Karoliniškių, Lazdynų gyventojai ir visi mėgstantys čia leisti laiką kviečiami iki šių metų spalio aktyviai dalyvauti Pasakų parko galimybių studijos rengime. Studijos metu atliekama parko esamos situacijos analizė ir aiškinamasi, kokių pokyčių reikia parke, kad jis galėtų geriau atitiktų šios rekreacinės zonos lankytojų poreikius. Projekto komanda kviečia susitikti pasivaikščiojimuose, dalyvauti internetinėje apklausoje, o ateityje – ir kūrybinėse dirbtuvėse.

Susidomėję gyventojai jau dabar gali dalyvauti apklausoje. Atsakymų laukiama iki liepos 28 d. Apklausos tikslas – išsiaiškinti lankymosi parke įpročius, geriau suprasti lankytojų poreikius ir sąsajas su parku. Apklausoje galima pateikti ir nuotraukų, kuriose užfiksuotos akimirkos iš apsilankymų parke. Tokiu būdu siekiama sukurti parko istorijų archyvą ir papildyti dabartines parko įdentitetą formuojančias istorijas (legendos, pasakos, gamta) dar ir parko lankytojų patirtimis.

Taip pat liepos 19 d. 18:00 val. miestiečiai kviečiami kartu su projekto komanda pasivaikščioti parke ir kartu aptarti vadinamą parko „Lazdynų pusę“.

Pirmasis toks susitikimas jau vyko birželio 19 d. Karoliniškių seniūnijos, Lazdynų „Ryto“ bendruomenės atstovai, Vilniaus Universiteto CHGF Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytoja Giedre Godiene ir aktyvūs vietos gyventojai vaikščiojo ir kalbėjosi apie Pasakų parko dalį prie Karoliniškių.

Vilniaus m. savivaldybės informacija