Pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris vilkiką vairavo būdamas neblaivus

0
298

Vakar VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai įprasta tvarka tikrino per Raigardo kontrolės punktą į Lietuvą įvažiuojančių asmenų ir automobilių dokumentus. Tarp jų buvo ir iš Baltarusijos įvažiavęs vilkikas „Man“ su priekaba „Fliegl“.  Ant abiejų transporto priemonių buvo baltarusiški numeriai.

Pasieniečiams vilkiko vairuotojo veiksmai sukėlė įtarimų. Jis punkto teritorijoje keistokai manevravo bandydamas vilkiką pastatyti į reikiamą vietą.

Kai VSAT pareigūnai priėjo prie „Man“, 58-erių Baltarusijos pilietis buvo išlipęs iš kabinos. Tik jį pamatę kurorto pasieniečiai suprato, kad vairuotojas yra smarkokai apsvaigęs nuo alkoholio. Vyro kalba buvo nerišli, judesiai nekoordinuoti, nuo jo trenkė alkoholiu. Paklaustas, ar vartojo svaigalus, baltarusis pasieniečiams teigė prieš 4 valandas išgėręs butelį alaus.

Pasieniečiai iškart iškvietė Druskininkų policijos pareigūnus, kurie sunkiasvorio automobilio vairuotojui nustatė 2,07 prom. girtumą. Tyrimą dėl šio įvykio atlieka policija, kurios atstovams po dokumentų patikros buvo perduotas ir vairuotojas, ir vilkikas su priekaba.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 167 neblaivius vairuotojus.

 

VSAT informacija