Pasieniečiams įkliuvo visiškai girta vairuotoja

0
169

Vakar Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono Poškonių kaimo prieigose pastebėjo pavojingai manevruojantį automobilį „Volkswagen Passat“.

Šią transporto priemonę VSAT pareigūnai stabdė įjungę tarnybinio visureigio garso bei šviesos signalus. Tačiau prie vairo sėdėjusi moteris ne iš karto sustabdė mašiną ir reikalavimus sustoti ignoravo.

Vis tik vairuotoja, veikiausiai supratusi, kad pasprukti nepavyks, už puskilometrio įsuko į pirmą pasitaikiusią sodybą bei buvo sulaikyta.

VSAT pareigūnams iškart nekilo abejonių dėl moters būklės. 41-erių Šalčininkų rajono gyventoja vos sugebėjo suregzti kelis sakinius, sunkiai orientavosi aplinkoje, nuo jos tvoskė svaigalais.

Alkoholio tikrintuvas parodė sunkų girtumą –3,80 prom. Patikros metu taip pat paaiškėjo, kad šalčininkietė niekada nebuvo įgijusi teisės legaliai vairuoti transporto priemonę.

Neblaivią vairuotoją ir automobilį pasieniečiai perdavė policijos pareigūnams. Dėl vairavimo esant sunkiam girtumui pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Moteriai taip pat teks administracine tvarka atsakyti už nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę bei jos vairavimą neturint tam teisės.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija