Pradeda šildyti Vilniaus rajono švietimo ir gydymo įstaigas

0
37

Meras Robert Duchnevič pasirašė potvarkį, kuriuo nustato nuo trečiadienio, spalio 11 d., pradėti šildymą šio rajono teritorijoje esančiose švietimo ir gydymo įstaigose.

„Vilniaus rajono švietimo ir gydymo įstaigose pradedame šildymo sezoną. Reaguojame į vėstančius orus, tad nedelsdami turime užtikrinti šiltas ir sausas patalpas vaikams, gydymo įstaigų pacientams“, – teigia R. Duchnevič.

Šildymo sezono pradžia nustatyta švietimo ir gydymo įstaigose, kurios šildosi individualiai, ir kurios aprūpinamos šiluma iš centralizuotų šilumos tiekimo tinklų.

Pasak mero, savivaldybė stebi oro sąlygas bei jų prognozes, nuo kurių priklausys data, kada bus pradėtas šildymas visame rajone.

Pradedant šildymą, įprastai atsižvelgiama į rekomendaciją, kai trijų parų iš eilės lauko oro vidutinė paros temperatūra yra ne aukštesnė negu plius 10 laipsnių.

Praeitais metais šildymo sezonas Vilniaus rajone pradėtas spalio 12 d., o Vilniaus rajono švietimo ir gydymo įstaigose kiek anksčiau – spalio 4 d. Šildymo sezonas šiemet pavasarį baigėsi balandžio 19 d.