Pasivažinėjimas vogtu automobiliu baigėsi trenksmu į medį ir tūkstantiniais nuostoliais

0
234

Keturiems neblaiviems vyrams pasivažinėjimas įmonės automobiliu baigėsi liūdnai ‒ trenksmu į medį. Paaiškėjo, kad automobilis pavogtas, dėl jo vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vakar, 21 val. 35 min., Švenčionių rajono policijos komisariate gautas Bareišiūnų kaimo gyventojo pranešimas, kad iš savo namo kiemo girdi, kaip netoliese esančiame miške „riaumoja“ automobilis. Iš gautos informacijos neatrodė, kad įvykis būtų labai reikšmingas, tačiau patruliuojantis policijos ekipažas į įvykio vietą miško kelyje nuo Bareišiūnų k. Bevardžio ežero link atvyko per 16 minučių. Netrukus paaiškėjo, kad įvykis iš tikrųjų neeilinis ‒ automobilis „VW Caddy“ buvo atsitrenkęs į medį, o prie automobilio stovėjo neblaivūs vairuotojas (0,16 prom.) ir trys keleiviai (0,43 prom., 2,03 prom. ir 2,01 prom.).

Pareigūnams susisiekus su automobilio savininku, paaiškėjo, kad balandžio 12 d. apie 17 val. jis buvo paliktas Uždarosios akcinės bendrovės patalpose Dariaus ir Girėno g., Vilniuje. Kaip paaiškėjo, automobilį pavogęs bendrovės darbuotojas serga ir turi nedarbingumo pažymą, tačiau noras pasivažinėti su draugais, „pasipuikuoti vairavimo įgūdžiais“ netrukus privedė prie liepto galo. Automobiliui apgadintas priekis ir kairysis šonas. Keturiasdešimt šešerių metų vairuotojui teks atlyginti nuostolį ‒ automobilio savininkas įvertino 4-iais tūkst. Eur.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija