Pasveikino šimtukininkus ir skyrė solidžias premijas

0
82

Trakų rajono savivaldybėje Tarybos posėdžio metu pasveikinti rajono abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų darbai įvertinti 98–100 balų, bei jų mokytojai.

Šiltus žodžius jiems skyrė ir linkėjo sėkmės ateityje rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, paraginęs nebijoti iššūkių ir drąsiai rinktis gyvenimo kelią.

Mero padėkos raštais buvo apdovanoti 5 šimtukininkai iš Lentvario Motiejaus Šimelionio, Trakų Vytauto Didžiojo, Lentvario Henriko Senkevčiaus, Trakų bei Rūdiškių gimnazijų. Vienas šimtukininkas gavo aukščiausią įvertinimą iš anglų, vienas – iš lietuvių kalbos ir literatūros, trys  – rusų kalbos valstybinių egzaminų. Padėkos raštai taip pat įteikti 3 abiturientams, baigusiems Trakų Vytauto Didžiojo, Lentvario Henriko Senkevičius ir Rūdiškių gimnazijas, ir kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti 98–99 balais. Iš jų 2 jaunuoliai šį įvertinimą gavo už rusų, vienas už anglų kalbų egzaminus.

Puikių mokymosi rezultatų pasiekusiems abiturientams rajono savivaldybė skyrė  500 erų premijas. Galime pasidžiaugti, kad palyginti praėjusiais metais, šiemet turime vienu šimtukininku daugiau.

Mero padėkos raštai taip pat buvo įteikti šiuos abiturientus ugdžiusioms mokytojoms iš Trakų Vytauto Didžiojo, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Lentvario Henriko Senkevičiaus, Trakų, Rūdiškių gimnazijų. 

Trakų rajono savivaldybės informacija