Patikrino, kaip įmonės ir piliečiai laikosi Alkoholio kontrolės įstatymo

0
251

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovais organizavo prevencinę priemonę ‒ viešojo maitinimo įstaigų patikrinimą, siekiant išaiškinti bei užkardyti tesės pažeidimus, susijusius su nelegalia prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis ir patikrinti ūkio subjektus vykdančius prekyba alkoholiniais gėrimais.

Patikrinimo metu nustatyti 3 administraciniai nusižengimai viename iš Savanorių pr. esančių barų ‒ apie 22-ą val. trys piliečiai įsigijo alkoholinius gėrimus, išpilstytus į vartoti vietoje pritaikytą tarą ir išsinešė iš viešojo maitinimo vietos. Minėtiems asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai bei paskirtos 7-ių Eur baudos.

Per 9-is š. m. mėnesius Policijos registruojamų įvykių registre užfiksuotas 31 pranešimas dėl viešosios tvarkos ir kitų teisės pažeidimų šiame bare ir jo prieigose, iš jų 5 ‒ iš gyventojų, kad bare ir jo prieigose garsiai triukšmaujama, trukdoma ilsėtis. Siekdami formuoti saugią aplinką ir užkirsti kelią teisės pažeidimams ir nusikalstamoms veikoms, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę dėl licencijos prekiauti alkoholiu apribojimo ar panaikinimo.

Policija ir toliau vykdys tokio pobūdžio prevencines priemones, didesnį dėmesį skiriant visą parą mieste veikiančių kavinių – barų, kuriuose galima įsigyti alkoholinių gėrimų, kontrolei.