Per 3 paras gaisruose žūčių išvengta

0
101

Šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 75 gelbėjimo darbus.

Penktadienį, 17.32 val., Vilniaus ugniagesiai skubėjo į Architektų gatvę. Viename iš daugiabučio butų dėl maisto pridegimo tvyrojo daug dūmų. Buto savininkė ir jos duktė prisikvėpavo dūmų ir buvo išvežtos į ligoninę.

Prieš vidurdienį Širvintų rajone, Čiobiškio seniūnijoje, Astruvkos kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė pirmajame aukšte esantis kambarys, kuriame įrengta virtuvė ir krosnis, išdegė mansarda, apdegė stogo konstrukcijos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.    

Sekmadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Konstitucijos prospekte esančioje kavinėje. Iš keturių aukštų pastato rūsio veržėsi dūmai, rūsyje įrengtame bare atvira liepsna degė virtuvė.

9.31 val., gaisras kilo Vilniuje, Dūkštų gatvėje, daugiabučio trečiajame aukšte esančiame bute. Ugniagesiai iš buto išvedė moterį, kuri patyrė nudegimų ir po greitosios pagalbos medikų apžiūros buvo išvežta į ligoninę. Gaisro metu kambaryje apdegė siena, lubos ir buities daiktai, kitos patalpos aprūko. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.    

Tos pačios dienos rytą, 10.06 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, Ukmergės gatvėje, žmogus garaže šaukiasi pagalbos. Atvykus ugniagesiams, požeminių garažų masyvo vartai buvo nuleisti. Ugniagesiai atidarė vartus ir rado ant žemės gulintį sužalotą vyrą. Nukentėjusysis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

10.39 val. Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, eismo įvykio metu nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Jeep“. Jame buvo prispausta moteris. Naudodami hidraulinę įrangą ugniagesiai išlaisvino nukentėjusiąją ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Jie atvertė ir automobilį.

PAGD informacija