Per dvi dienas planuoja pervežti daugiau nei 20 tūkst. keleivių vien tarp Kauno ir Vilniaus

0
229

Pasiruošimas rugsėjo 22–23 dienomis Lietuvoje vyksiančiam popiežiaus Pranciškaus vizitui įsibėgėja. Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis žada mokesčių mokėtojams atsiskaityti už kiekvieną biudžeto Eur, išleistą pontifiko viešnagei surengti. Tuo tarpu „Lietuvos geležinkeliai“ skelbiasi pagrindiniu renginių vežėju.

Visą savaitgalį pagal pakoreguotus tvarkaraščius į susitikimus su Popiežiumi veš papildomi traukinių sąstatai.

„Popiežiaus vizitas – didelė šventė Lietuvos žmonėms. Vizito dienomis „Lietuvos geležinkelių“ traukiniai bus pilni džiaugsmo piligrimų, kurie važiuos ne tik ta pačia kryptimi, bet ir tuo pačiu tikslu – susitikti popiežių Pranciškų“, – sako LVK Pasiruošimo Popiežiaus vizitui komiteto generalinis sekretorius kun. Saulius Rumšas.

Rugsėjo 22-ąją, šeštadienį, Vilniuje popiežių bus galima sutikti S. Daukanto aikštėje, prie Aušros Vartų, kelyje nuo Aušros Vartų į Katedros aikštę, kur vyks Jaunimo susitikimas, o po jo – kelyje į Apaštalinę nunciatūrą. Sekmadienį po Šv. mišių Kauno Santakos parke popiežius keliaus papamobiliu į Kauno arkikatedrą. Vakarop Vilniuje žmonės sutikti Šventąjį Tėvą kviečiami į Lukiškių aikštę ir į kelią nuo Lukiškių aikštės iki nunciatūros.