Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 113 gaisrų ir atliko 71 gelbėjimo darbą

0
141

Sekmadienį, 22.42 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, M. K. Čiurlionio gatvėje, mūrinių sandėliukų masyve liepsnoja sandėliukas. Kadangi buvo daug dūmų, ugniagesiai patikrino visas patalpas. Vienoje iš jų buvo rastas smarkiai apdegęs vyras. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams ir išvežtas į ligoninę.

Prieš vidurnaktį Šalčininkų rajone, Didžiųjų Baušių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gyventojas iš degančio namo išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Kadangi jis prisikvėpavo dūmų, greitosios pagalbos medikai jį nuvežė į ligoninę. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė palėpė, kambarys ir koridorius, aprūko kiti kambariai. Ugniagesiai iš namo išnešė 2 dujų balionus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį Vilniuje, Gulbinų gatvėje, Gulbinų ežere ugniagesiai ieškojo nuskendusio žmogaus. Už 25 m nuo kranto, vandens paviršiuje, prišalusį prie ledo, ugniagesiai rado vyro kūną.

Šeštadienį, priešpiet, buvo gautas aplinkos apsaugos agentūros darbuotojo pranešimas, kad Vilniaus rajone, Nemėžio seniūnijoje, gulbė, skrisdama virš Nemėžio tvenkinio, kliudė trosą ir susižeidė. Ji buvo už 70 m nuo kranto. Ugniagesys gelbėjimo rogėmis nusigavo iki gulbės, pargabeno sužeistą paukštį į krantą ir perdavė gyvūnų globėjui.