Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 135 gaisrų ir atliko 103 gelbėjimo darbus

0
197

Penktadienį, 18.20 val., Švenčionių rajone, Pabradės seniūnijoje, Pavoverės kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio namo buvo išneštas dūmais apsinuodijęs namo savininkas. Greitosios pagalbos medikai jį nuvežė į ligoninę.

Naujųjų metų naktį keletą gaisrų sukėlė fejerverkai. Po vidurnakčio buvo pranešta, kad Vilniuje, P. Žadeikos gatvėje, kieme fejerverkas pataikė į automobilį „Renault Megane“ ir padegė jo saloną. Fejerverkas išdaužė galinį automobilio stiklą. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams.

Apie 1 val. Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje, Didžiųjų Kabiškių kaime, įtariama, nuo petardos užsidegė daugiabučio durys ir medinė siena. 3 kambarių bute apdegė koridoriaus dailylentės, drabužiai, batai, miegamojo durys, aprūko visas butas. Gaisrą užgesino patys gyventojai.

Sausio 1 d., 12.07 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, M. Šikšnio gatvėje, pažeistas dujų vamzdis ir kilo pavojus gyventojams. Kaimynams atrakinus gyvenamojo namo duris, viduje tvyrojo labai stiprus dujų kvapas. Viduje buvo rastas sąmoningas žmogus, kurį ugniagesiai išvedė į lauką ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Ugniagesiai užsuko prie namo įrengtus dujų balionus.

PAGD informacija