Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai vyko gesinti 54 gaisrų ir atliko 79 gelbėjimo darbus

0
146

Iš viso gaisrų metu šalyje žuvo 5 žmonės, 1 buvo traumuotas. Vakar, 16.25 val., Vilniuje, Palydovo gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Iš jo ugniagesiai išnešė moterį, greitosios pagalbos medikai konstatavo jos mirtį. Gesindamas gaisrą kitos namo dalies savininkas susižeidė ranką. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Gaisro metu sudegė pusė namo, apdegė palėpė, sudegė ir buvo išardyta apie 20 kv. m perdangos. Namo viduje nuo dūmų užduso 5 katės.

Tos pačios dienos rytą, 10.08 val., Vilniuje, Kauno gatvėje, iš daugiabučio gyvenamojo namo rūsio veržėsi dūmai. Šiluminio mazgo patalpoje degė šilumos valdymo kompiuteris. Dūmai tvyrojo ir rūsyje įrengtame bute, iš kurio ugniagesiai išvedė du vyrus. Jie nenukentėjo. Gaisro metu sudegė šilumos valdymo kompiuteris, apsilydė laidai. Autonominio dūmų detektoriaus rūsyje nebuvo.

Šiandien naktį, 2.10 val., Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje, bute degė lova. Iš buto buvo išvesta moteris, ją apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Jie apžiūrėjo ir kitame kambaryje buvusią neįgalią ligonę. Gaisro metu apdegė lova, aprūko kambarys.