Per rekordiškai trumpą laiką planuoja dar nematytą augimą

0
246

Viena iš didžiausių transporto ir logistikos įmonių Europoje „Girteka Logistics“ skelbia metinę ataskaitą ir 2018-uosius vadina proveržio metais. Organiškas įmonės augimas pernai buvo rekordinis – įmonės pardavimo pajamos augo net 37 proc. ir siekė 764 mln. Eur. Praėjusiais metais „Girteka Logistics“ įdarbino beveik 4 tūkst. darbuotojų, apie 500 – administracijoje. Vien IT skyrius per 2018-uosius išaugo trigubai. Šiuo metu įmonės darbuotojų skaičius siekia 15 tūkst.

„2018-ieji mūsų įmonių grupei buvo rekordinio augimo metai – augom greičiau nei kiti rinkos dalyviai, išnaudodami masto privalumus ir procesų kokybę. Europa buvo pagrindinė mūsų augimo rinka. Pavyko išlaikyti ir sustiprinti daugumą partnerysčių su esamais klientais, taip pat pasirašyti nemažai naujų sutarčių su pasaulinio masto įmonėmis, kurios patikėjo mums savo krovinių pervežimą visoje Europoje. Be to, kartu su komanda, kurią praėjusiais metais stiprinome ir auginome, laimėjome kelis svarbius apdovanojimus, vainikuojančius kryptingą mūsų pastarųjų metų darbą“, – praėjusius metus apibendrina „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Vienas iš įmonės tikslų – išplėsti savo veiklą ir iki 2021-ųjų turėti 10 tūkst. vilkikų bei 20 tūkst. vairuotojų. Šiuo metu „Girteka Logistics“ valdo 6 tūkst. vilkikų parką ir 12 tūkst. vairuotojų.