Per sausį Trakų rajone – 720 greičio pažeidėjų ir 5 neblaivūs vairuotojai

0
113

Kai kurie užfiksuoti pažeidimai savo įžūlumu stebina net pačius policijos pareigūnus – Aukštadvaryje ir Bražuolės gyvenvietėje, kur leistinas maksimalus greitis yra 50 km/h, buvo užfiksuoti pažeidėjai, lėkę 115 ir 113 km/h greičiu. Žiemos sąlygomis ir dar tamsiu paros metu tokie Kelių eismo taisyklių pažeidimai yra ypatingai pavojingi ir keliantys realią grėsmę ne tik pačių vairuotojų gyvybei bei sveikatai, bet ir kitiems eismo dalyviams. Šiems pažeidėjams teks kurį laiką atsisveikinti su transporto priemonių vairavimu. Taip pat vairuotojo pažymėjimo ir teisės vairuoti transporto priemonę neteks ir sustiprintų priemonių metu nustatyti 5 neblaivūs vairuotojai.

Be šių pažeidimų, Trakų rajono policijos Reagavimo skyriaus pareigūnai sausio mėnesį nustatė ir 30 atvejų, kai Kelių eismo taisykles pažeidė pėstieji eismo dalyviai; 17 pažeidimų, kuomet buvo vairuojama ir kalbama telefonu be laisvų rankų įrangos; 19 pažeidimų, kai nesegėta saugos diržai; net 10 asmenų vairavo transporto priemonę, kai tokia teisė jiems jau buvo atimta ankščiau, taip pat buvo nustatyti ir 4 chuliganiško vairavimo atvejai.

Suplanuotos panašios ir kitokio pobūdžio policijos prevencinės priemonės Trakų rajone bus tęsiamos visą šių metų pirmą ketvirtį.

Vilniaus apskr. VPK informacija