Per savaitgalį gaisruose žuvo 3 žmonės. Dar tiek pat buvo traumuota

0
170

Vilniaus apskrities gelbėtojai skaudžiausią įvykį užfiksavo šeštadienį. Apie 17 val. buvo pranešta apie gaisrą Širvintų rajone, Gelvonų seniūnijoje, Sedūnų kaime. Gyvenamajame name degė lova ir kambarys. Su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į vidų, ugniagesiai kambaryje rado apdegusį vyro kūną. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Šeštadienį 10 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Žiežmarių seniūnijoje, Stasiūnų kaime esančiame daugiabutyje. Iš vieno buto veržėsi dūmai, atvykę ugniagesiai lovoje rado moterį be gyvybės ženklų. Greitosios pagalbos medikai konstatavo jos mirtį. Gaisro metu kambaryje apdegė dvi lovos, dalis sienų, aprūko visas butas. Spėjama, kad gaisras kilo ant lovos užkritus įjungtai stalinei lempai su kaitrine lempute. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 20 val. Palangoje, M. Valančiaus gatvėje, atvira liepsna degė apleistas medinis pastatas. Apmalšinę liepsnas ir įėję į vidų, ugniagesiai antrajame namo aukšte rado apdegusį žmogaus kūną. Gaisro dūmais buvo apsinuodijęs ir kitas vyras. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu sudegė 100 kv. m mansardos ir 150 kv. m stogo.

Šeštadienį pavakary Vilniuje, iš požeminės slėptuvės, kuri yra prie Kauno gatvės, veržėsi dūmai. Viduje degė lova, šiukšlės ir sendaikčiai. Iš požeminės patalpos ugniagesiai išvedė vyrą, kurį dėl kūno nudegimo ir apsinuodijimo dūmais greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

20 val. Vilniuje, Skydo gatvėje, liepsnojo vieno aukšto daugiabučio stogas ir mansarda. Name yra 11 butų. Vieno jų gyventojas gaisro metu apdegė ranką ir plaukus. Jam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta apie 390 kv. m stogo konstrukcijų, išdegė apie 160 kv. m mansardinio aukšto, ugniagesiai išsaugojo apie 70 kv. m šios patalpos, pirmajame aukšte esantys butai buvo sulieti vandeniu. Autonominių dūmų detektorių juose nebuvo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose žuvo 48 žmonės, pernai tuo pačiu metu žuvusiųjų buvo 42.

 

PAGD informacija