Per savaitgalį gaisruose žuvo du, vandens telkiniuose nuskendo penki žmonės

0
211

Iš viso per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 103 gaisrų ir atliko 108 gelbėjimo darbus.

Šeštadienį, 13.25 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Dūkštų kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas, ugniagesiai po nukritusia perdanga rado smarkiai apdegusį moters kūną. Gaisravietėje ranką susipjaustė namo šeimininkas. Jam greitosios pagalbos medikai pagalbą suteikė vietoje. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

23.12 val., Vilniuje, Skapiškio gatvėje, atvira liepsna degė mūrinio 2 aukštų namo su palėpe šiferio stogas ir sublokuoti 4 mediniai sandėliukai. Gaisro metu sudegė apie 50 kv. m stogo, dalis sienų antrajame ir pirmajame aukštuose, lova, 4 sandėliukai, išdegė katilinė. Iki atvykstant ugniagesiams iš namo išvestą moterį greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo vietoje. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus. Dūmų detektorius name buvo ir kilus gaisrui pradėjo veikti.

Sekmadienį vakare, 20.51 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, V. A. Graičiūno gatvėje, viešbutyje dega katilinės patalpa. Gaisro židinį ugniagesiai rado prie dūmtraukio – apdegė 2 kv. m lauko sienos apšiltinimo medžiagos – polistirolo. Iš viešbučio į lauką išėjo 26 žmonės. Dūmų detektoriai pastate buvo.

15.37 val. Širvintų rajone, Alionių I kaime, liepsnojo šiaudų presas ir ražienos. Gaisro metu sudegė visos degiosios prikabinamo preso detalės, išdegė 2 arai ražienų.

Tos pačios dienos rytą pranešta, kad Šalčininkų rajone, Gerviškių kaime, ežere nuskendo moteris. Atvykę ugniagesiai tvenkinyje rado plūduriuojantį moters kūną. Jis buvo ištrauktas į krantą.

Taip pat  sekmadienio rytą buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Buivydžių seniūnijoje, Neries upėje pastebėtas skenduolis. Vyro kūną ištraukė ugniagesiai.

PAGD informacija