Živilė Pinskuvienė nekandidatuos į aukščiausią postą Lietuvoje

0
52

Pastaruoju metu viešoje erdvėje vėl pasigirdo balsų, teigiančių, kad dabartinė Širvintų rajono merė, Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoja kandidatuos artėjančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose. Tikėtina, tokias kalbas paskatino tiek augantys partijos reitingai, tiek ir didėjantis pačios politikės populiarumas.

Nepaisant, atrodytų, palankios situacijos, pati Ž. Pinskuvienė patikino, kad galimybės dalyvauti Prezidento rinkimuose nesvarsto.

„Sausio 24 d. įvyko partijos valdybos posėdis, kurio metu, be kitų klausimų, buvo aptarta ir mūsų pozicija dėl Lietuvos regionų partijos kandidato Prezidento rinkimuose. Neslėpsiu, kad partijos valdybos, tarybos narių ir partiečių pasitikėjimas ir skatinimas kandidatuoti tikrai sukelia daug minčių bei stiprių jausmų. Man tai yra labai svarbu ir kaip politikei, ir kaip žmogui. Vertinu partijos palaikymą, tačiau savo politinį kelią renkuosi kitą,“ – pabrėžė Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoja.

Ji taip pat patikslino, kad po valdybos posėdžio kitai savaitei yra suplanuotas Lietuvos regionų partijos tarybos posėdis, kurio metu bus aptarti bei patvirtinti tolesni partijos planai, susiję su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.