Plečia elektroninės prekybos geografiją

0
169

Per maisto pristatymo programėlę „LastMile“ maisto produktus iš prekybos tinklo „Iki“ galės užsisakyti daugiau Vilniaus gyventojų. Iki šiol prekių į namus buvo galima užsisakyti tik iš „Maxima“ prekybos tinklo asortimento.

Kurjeriai pradės lankytis Vilniaus Belmonto, Rasų, Pavilnio, Santariškių, Verkių, Naujosios Vilnios, Kirtimų, Užusienio, Grigiškių, Valakupių bei Trakų Vokės rajonuose.

Taip pat programėle užsisakyti maisto produktus į namus galės Vilniaus rajono Riešės, Didžiosios ir Mažosios Riešės gyventojai.

2019 m. prekybą internetu pradėjęs prekybos tinklas „Iki“ šiuo metu jau turi daugiau kaip 25 tūkst. užsiregistravusių vartotojų.

„Matome, kad maisto produktų ir kasdienio vartojimo prekių poreikis užsisakant juos internetu yra didžiulis. Kiekvieną mėnesį pirkėjų, besinaudojančių „LastMile“ programėle, skaičius ir pardavimų apyvarta auga dvigubai, tad šis plėtros etapas padės pasiekti dar daugiau pirkėjų. Jau vasarį dar labiau plėsimės Vilniaus ir Kauno rajonuose, o antrąjį šių metų ketvirtį – į kitus didžiuosius Lietuvos miestus“, – sako Indrė Baltrušaitienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Nutarusi žengti į elektroninės prekybos rinką „Iki“ pasirinko bendradarbiavimą su maisto pristatymo į namus startuoliu „LastMile“. Šios paslaugos privalumas – galimybė pristatyti prekes į namus greitai, užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka iki 2 val.