Plovyklų tinklo plėtrą planuoja regionuose

0
276

Šiandien įvairiuose šalies miestuose veikiantis 17 oranžinių plovyklų tinklas per ateinančius dvejus metus planuoja išsiplėsti iki 31, per 2019 m. įrengiant iki 10 naujų plovyklų. Pernai nuplovę per 600 tūkstančių automobilių, „H2Auto“ šį skaičių per metus planuoja padvigubinti.

Prieš penkerius metus rinkai pristatyto tinklo atstovai pabrėžia, jog sparčią plėtrą leidžia besikeičiantis žmonių supratimas apie automobilio švarą ir tokio tipo paslaugų stoka rečiau apgyvendintose šalies vietovėse.

„Situacija Lietuvoje šiuo metu palanki, nes žmonės pradeda vertinti, kad švarus ir tvarkingas automobilis – gero jų įvaizdžio dalis. Jie nebelaukia lietaus, kuris „nuplauna mašiną“. Taip pat ateina suvokimas, jog negalima švarinti automobilių prie upės ar namų kieme – taip teršiama gamta, kitaip nei plovyklose, kur visi chemikalai, alyvos likučiai nubėga į specialius nuotekų įrenginius ir nepatenka į gruntinius vandenis“, – teigia plovyklų tinklo marketingo vadovė Edita Skruibienė.

Šiuo metu „H2Auto“ plovyklos įrengtos dvylikoje Lietuvos miestų. Jau dabar 70 proc. visų plovimų sudaro įvykdomi regionuose, už Vilniaus ir Kauno ribų. Artimiausiu metu numatyta plėtra į Gargždus, Rokiškį, Šakius, Vilkaviškį ir kitus miestus.