Po nakties surasta paklydėlė paprašė cigaretės ir iš karto užsirūkė

0
213

Incidentas įvyko savaitgalį Švenčionių rajone, Pabradės seniūnijoje. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, jog pasiklydo septyniasdešimt aštuonerių metų grybautoja iš Vilniaus.

Nedelsiant buvo organizuotos policijos pajėgos moters paieškai. Ryšys su paklydėle buvo palaikomas mobiliojo ryšio telefonu, bet senolė nestovėjo vietoje, nuolat judėjo, todėl sunku buvo nustatyti jos buvimo vietą. Ryšiui nutrūkus, buvo pasitelktos didesnės pajėgos. Visą naktį iki 5 val. ryto dirbo trys Švenčionių rajono policijos komisariato policijos ekipažai, vėliau prisijungė dar du ir vienas iš Vilniaus, 15 Lietuvos kariuomenės karių ir girininkijos darbuotojai. Iš viso pasiklydusios senolės paieškoje dalyvavo 35 žmonės.

Apie 12-tą valandą moterį su pilnais krepšiais grybų surado girininkijos darbuotojai. Atkakli grybautoja, nors ir klaidžiojo visą naktį miške, bet krepšių su grybais iš rankų nepaleido. Pareigūnus nustebino neįprastas moters prašymas ‒ paprašė cigaretės. Medikai, apžiūrėję nukentėjusiąją, rimtų sveikatos sutrikimų nekonstatavo.

Vilniaus apskr. VPK informacija