Policija išsivežė ką tik surinktą ir naminukės gamybai paruoštą bravorą

0
154

Trakų rajone, Onuškio seniūnijos teritorijoje, vienkiemyje, aptiktas aparatas naminei degtinei gaminti ir 500 litrų raugo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Onuškio seniūnijos teritorijoje, „užsuko“ į vienkiemį, kur gyvena pareigūnams iš ankščiau žinomas nelegalios naminės degtinės gamintojas. Policininkai atvažiavo laiku – kieme stovėjo ką tik surinktas bravoras, o šalia – statinės su 500 l jau „prisirpusio“ raugo. Netrukus turėjo prasidėti „naminukės“ gamybos procesas. Trakų policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Aparatą naminei degtinei gaminti ir raugą paėmė, išsivežė bei paskyrė būtinas ekspertizes.

56-erių metų amžiaus vyrui pareikšti įtarimai. Jis už tą pačią neteisėtą veiką teistas net 4 kartus – 2008 m., 2010 m., 2016 m. ir 2021 m. Jam vėl gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija