Popiežiaus vizito metu – 12 km laikinų atitvarų

0
225

Artėja akimirka, kai Vilniuje bus galima tapti istorinio įvykio liudininkais. Popiežiaus vizitas yra šventė, kurioje laukiamas kiekvienas – tiek tikintis, tiek netikintis. Šventojo Tėvo maršrutas Vilniuje drieksis nuo Lietuvos Respublikos Prezidentūros S. Daukanto aikštėje iki apaštališkosios nunciatūros T. Kosciuškos g., nuo Aušros Vartų iki Katedros a. Susitikimai su bendruomene ir maldos kartu su Lietuvos žmonėmis vyks ir Lukiškių aikštėje, Genocido aukų aikštėje (Rūdninkų skvere), tad gyvai pamatyti ir išgirsti Popiežių galės tūkstančiai susirinkusiųjų.

„Beveik 5000 surenkamų atitvarų, kurių bendras ilgis – daugiau nei 12 km, išdėstyta šalia Popiežiaus maršruto ir susitikimų su visuomene vietų. Už jų pastatymą, priežiūrą vizito metu, taip pat trumpalaikį šalutinių įvažiavimų ir kiemų uždarymą pagal Vadovybės apsaugos departamento komandas atsakingi beveik 70 „Grinda“ darbuotojų“, – teigia UAB „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Pasirengimas Popiežiaus vizitui prasidėjo dar vasaros pradžioje: suderinus vizito darbotvarkę ir vietas, kuriose numatyti Šventojo Tėvo susitikimai su jį pasveikinti susirinkusiais Lietuvos žmonėmis, buvo užsakyti ir atvežti apsauginiai atitvarai, skirti organizuoti žmonių judėjimą ir padidinti šventės dalyvių saugumą.

 

Sauliaus Žiūros nuotr.