Povilas Poderskis: „Situacija Vilniaus mieste geresnė nei praeitais metais, tačiau vieno iš paslaugos teikėjo kokybė labai pablogėjo“

0
222

Duodamas interviu Lietuvos televizijai, sostinės savivaldybės administracijos vadovas drąsiai įvardijo ir įmonę, kuri, jo manymu, nepateisino vilniečių vilčių šią žiemą, prižiūrint pėsčiųjų takus bei daugiabučių kiemus – tai UAB „Mano aplinka“.
„Skundų sulaukiame daug, bet mažiau nei praėjusiais metais. Tik šiemet labai pablogėjo vieno iš aplinkos tvarkytojų kokybė. Būtent – UAB „Mano aplinka“, kuri dirba centre, Fabijoniškėse ir Šeškinėje. Tai su jais atskirai kalbėsime“, – teigė P. Poderskis LRT žurnalistui.
„Vilnijos naujienos“ praėjusią savaitę net kelis kartus rašė apie minėtos įmonės darbuotojų nesugebėjimą beveik pusantros savaitės pavalyti problematiškesnių šaligatvių ir nukasti juos jungiančių laiptų dar ir Viršuliškių mikrorajone, į kurį direktoriaus žvilgsnis kol kas net nenukrypo. Įdomiausia, kad šią savaitę gyventojų minėtų nesklandumų ėmėsi jau ne vyrai, o moteriškė, tikėtina, kad ne savanorė, nors jokio skiriamojo ženklo ar logotipo ant savo drabužių neturėjo. Bet svarbiausia – jai pavyko. Laiptai nukasti, tačiau darbuotoja visą laiką tai darė drebėdama kaip epušės lapas – stebėjo akylai kiekvieną automobilį ir kiekvieną praeivį… Ir kam? Kas ją taip įbaugino?
Šiuo dalyku Vilniaus miesto savivaldybės administracija, o gal ir kitos tarnybos taip pat turėtų pasidomėti. Juk žmonės mato viską, kas dedasi jų kiemuose ir aplink juos…

„Vilnijos naujienos“ 2019 sausio 23 d.: Šią žiemą Vilniaus mieste kaip niekad daug diskutuojama dėl komunalininkų teikiamų gatvių ir daugiabučių kiemų valymo paslaugų

„Praėjusį savaitgalį snigo ne taip jau daug – ant mašinos vos vos… Ir ant šaligatvių tiek pat. Bet pažiūrėkite, kaip jie atrodo šiandien. Čia jie niekada nevalyti. Ypač laiptai. Darbuotojų niekada net nemačiau. Tik „Belarusas“ važinėjo. Bet per kiemus ir laiptais jis neina. Be to, tai sunkioji technika, kaip sako išmanantys, ir ji nepritaikyta šaligatvių valymui, nes jau po žiemos šaligatviai bus sulaužyti. Juk yra ir mažesnių traktorių arba traktoriukų. Ne, varo su pačiais didžiausiais. Jie net apsisukti negali. Kai sukasi, tai pėsčiųjų eismas vyksta – vėl tais pačiais nenuvalytais laiptais. O kai kurie iš jų tiesiog pusnyse – nei pavalyti, nei pabarstyti. Dar jais laipo daugiausiai vaikai, kurie kelią trumpina. O vyresnio amžiaus žmonės iš viso iš savo kiemų Viršuliškėse niekur neina, nes išeiti negali. Išlenda iš laiptinių ir stovi prie įėjimo. Užsirašę ant „Belaruso“ kabinos „Mano aplinka“ ir blaškosi po rajoną. Tai čia „belarusių“ aplinka ar kas? Ar ne gėda? Gal Minske ir gerai atrodytų technika su užrašu, kad čia kažkas jos. O kiek kaimynų jau lankėsi dėl traumų pas gydytojus“, – apie sezonines bėdas pasakojo Viršuliškių gyventojas.

„Vilnijos naujienos“ 2019 sausio 24 d.: Nesupranta tokio požiūrio į darbą

„Vakar žiniasklaidai pranešėme, kad skendim pusnyse ir dėl to niekam nei šilta nei šalta. Praėjus trims darbo dienoms po paskutinio sniego, stebime tą pačią situaciją. Nebesuprantam, ar jie nemoka pašluoti, ar nesugeba?.. Tai jei negali darbuotojai nušluoti laiptų, tai pasamdykime tuos, kurie tai gali padaryti. Juk šluotom mojuoti ypatingų gebėjimų nereikia. Panašu, jog mūsų kiemus leista prižiūrėti bet kam, kas net nesuvokia, kaip tai daryti. Baisu…“, – skundėsi Viršuliškių gyventoja.