Pradeda statyti naujo „Vilnelės skverų“ etapo namus

0
174

Statomi aštuoni šešių–septynių aukštų daugiabučiai, kuriuose suplanuota įrengti 303 butus. Potencialiems pirkėjams siūlomi vieno, dviejų, trijų, keturių kambarių būstai, kurių plotas sieks nuo 32 iki 100 kv. metrų. Visi „Vilnelės skverų“ namai bus su balkonais arba terasomis, mediniais langais. Požeminėje automobilių saugojimo aikštelėje, į kurią bus patenkama iš Kaukysos gatvės, tilps 355 automobiliai ir elektromobiliai, čia bus įrengtos ir dviračių saugyklos bei sandėliukai.

Pirkėjai jau gali rinktis butus dviejuose namuose, kuriuos numatyta baigti 2023 metų ketvirtą ketvirtį. Butų kainos prasideda nuo 2890 eurų už kvadratinį metrą. Norintys galės įsigyti butus su pilna apdaila. Kaip atrodys baigti namai galima sužinoti pasižvalgius jau pastatytuose, kaimynystėje esančiuose „Vilnelės skverų“ namuose.

Projektą sudarys keturi atskiri skverai

Projektas – „Vilnelės skverai“ – susideda iš keturių skverų. Du pirmieji skverai, išsidėstę prie Manufaktūrų gatvės,  jau baigiami statyti,  į juos keliasi naujakuriai.  Iš 450 butų 85 proc. jau parduoti.  Pirmuose namų aukštuose kursis įvairūs paslaugų ir prekybos verslai, orientuoti į aplinkinių gyventojų poreikius.

Visame 4,7 ha „Vilnelės skverų“ plote iškils 26 namai, kuriuose bus daugiau kaip 1000 butų. Visa šio naujo kvartalo aplinka pritaikyta pėstiesiems, automobilių saugojimo vietos įrengtos po žeme. Tarp visų skverų bus galima praeiti pėsčiųjų promenadomis, o kiekvienas atskiras skveras bus tarsi uždara teritorija, apsupta namų. Projektuojant „Vilnelės skverus“ daug galvota apie žaliąsias erdves – bendroje vidinėje teritorijoje tarp namų bus įrengti jaukūs poilsiui skirti kiemai–aikštės su pavėsinėmis, suoliukais, medžiais, vaikų žaidimų aikštelėmis.