Praėjusį mėnesį Vilniaus rajone gimė 70 kūdikių

0
308

Iš viso šiais metais jau suskaičiuota, kad pasaulį išvydo 845 naujieji kraštiečiai, o virš 700 buvo apdovanoti valdininkų iš savivaldybės.

Šimtmečio metais gimę kūdikiai sulaukė išskirtinių dovanų – Vilniaus rajono savivaldybė siekdama pabrėžti kokiu ypatingu Lietuvai laikotarpiu jie yra gimę, visus 2018 metus apdovanodavo naujagimius, kurių tėvai gimimą ateidavo registruoti į Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių.

Visi naujagimiai gavo rankšluostukus ir autorinio darbo, specialiai šiai progai Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro užimtumo specialistės Tatjanos Kerul paruoštus ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst pasirašytus sveikinimo atvirukus.

Šiais metais, minint Lietuvos valstybingumo šimtmečio metus, Vilniaus rajono gyventojai dalyvavo „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraščiu“ ir Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamoje prasmingoje akcijoje „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“, kurios metu visi Lietuvos žmonės buvo kviečiami prisijungti bei megzti valstybės vėliavos spalvų kojinaites Lietuvos mažiausiems, gimusiems 2018-aisiais.

Trispalvių kojinaičių mezgimo akcijoje dalyvavo Paberžės socialinės globos namų gyventoja Halina Gribauskienė ir globos namų darbuotoja Olga Purikova, prie akcijos taip pat prisijungė ir Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytoja Birutė Toliušienė bei Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Apolionija Blažienė. Prie akcijos prisijungė ir vilnietė Eglė Kvedaraitė, kuri numegztas kojinaitės perdavė į Vilniaus rajono savivaldybę. Iš viso buvo numegzta 54 poros kojinaičių.

 

Vilniaus raj. savivaldybės informacija