Pralošę nepasiduoda ir tvirtina, kad Lietuvos visuomenėje stiprėja įsitikinimas, kad Seimo rinkimus būtina pripažinti negaliojančiais

0
229

Lietuvos liaudies partija išplatino kreipimąsi, adresuotą prezidentui Gitanui Nausėdai ir žiniasklaidos priemonėms dėl prašymo pranešti Europos Sąjungos šalims, kad rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vyko pažeidžiant Seimo rinkimų įstatymą.

Liaudies partijos atstovų nuomone, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga gali suvaidinti svarbų vaidmenį išsaugant Lietuvos demokratiją.

„Ši partija, sauganti tradicines šeimos vertybes, gali tapti viešumo apie tikrąją padėtį Lietuvoje tiltu, pranešanti Europai ir pasauliui apie ES šalį, kurią ištiko moralinė, etinė, teisinė ir politinė krizė. Kaip niekada mums reikia Lenkijos Respublikos paramos ir pagalbos pripažįstant Lietuvoje įvykusius rinkimus neteisėtais“, – rašoma pranešime.

Kreipimąsi pasirašė Lietuvos liaudies partijos l.e.p. pirmininkas Tauras Jakelaitis ir Lietuvos liaudies partijos sąrašo vedančioji dr. Nendrė Černiauskienė.

Sspalio 14 dieną LLRA-KŠS pateikė prašymą pripažinti rinkimus daugiamandatėje apygardoje negaliojančiais dėl šiurkščių rinkimų įstatymų pažeidimų. V. Tomaševski sekėjai įsitikinę, jog Andriaus Tapino inicijuoti raštai prieš balsavimą turėjo būti paženklinti kaip politinė reklama.