Praneša, jog gali dalyvauti daugiau nei 20 tūkst.

0
163

Visuomenininkas Andrius Tapinas skelbia, jog per pusšimčio profsąjungų rengiamą akciją – „Paskutinis skambutis“ – Vilniuje reikalavimus „valstiečių“ valdžiai išsakys daugiatūkstantinė minia.

Mitinguotojai prie Seimo žada reikalauti stabdyti 2019 m. biudžeto priėmimą, kuris neva neleis padidinti atlyginimų ne tik mokytojams, bet ir kitiems viešojo sektoriaus darbuotojams. Be to, ketina gyva žmonių grandine apjuosti ministerijas ir taip parodyti, kad jų darbas netenkina.

„Per 24 valandas vien FB evente apie planus dalyvauti pažymėjo daugiau kaip 20 000 žmonių“, – savo paskiroje parašė A. Tapinas.

Paskutinį kartą jo su kolegomis surengta sėkminga protesto akcija vyko kovo viduryje. Tąkart per šalčius iš visos Lietuvos susirinkusi minia privertė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį prisipažinti, jog jam gėda dėl valdančiųjų kai kurių veiksmų. Šį kartą mitingui, greičiausiai, bus pasirengta dar geriau.

Šalies jėgos struktūros jau ruošiasi, o „valstiečiai“ politikai įspėjo laikytis visų pagal įstatymus reikalaujamų atstumų nuo valstybinių pastatų.