Pranešama, jog COVID-19 diagnozuotas ir Šeškinės poliklinikos gydytojai

0
333

„Šeškinės poliklinikos darbuotojui patvirtinta koronaviruso infekcija. Jis gydomas ir izoliuotas. Visi, turėję sąlytį su šiuo asmeniu, taip pat laikosi izoliacijos režimo.

Dėl kitų kontaktų vyksta epidemiologinis tyrimas. Jų sąrašas nedidelis. Su tais žmonėmis, kurie galimai turėjo sąlytį su koronavirusu užsikrėtusiu darbuotoju, jau kontaktuojama.

Poliklinikos darbuotojai, kaip įprasta, medicinos pagalbą teikia ir pacientais rūpinasi. Prašome išlaikyti ramybę“, – rašoma gydymo įstaigos socialinio tinklo paskyroje.

Ar darbuotoja keliavo pavojingu laikotarpiu, neskelbiama.

VUL Santaros klinikų Infekcinių ligų centre šiuo metu gydomi 14 pacientų, kuriems patvirtintas koronavirusas COVID-19