Pranešė, jog Lietuvą gelbėja nuo Karbauskio, kuris šalį gali paversti panašia į Baltarusiją ar net į Rusiją

0
208

Seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis viešai pareiškė, jog nė kiek nebijo Širinskienės ir „valstiečių“ lyderio planų, atlaisvinti jo kabinetą jau kitą antradienį. Lengvai atsakingas pareigas išsaugojęs parlamento vadovas demonstruoja išskirtinę ramybę dėl rezgamų intrigų ir tikina, jog Karbauskis patirs dar vieną „laimėjimą”.

„Pakankama dauguma atsiras balsuojančių ne už  Karbauskio įnorius“, – vakar teigė V. Pranskietis.

Be to, Seimo pirmininkas demonstravo ir dar didesnį ryžtą – jei Karbauskis pasieks savo, žada kreiptis į LR Konstitucinį teismą.

„Mano klausimas Seime – pasibaigęs. Jei valdantieji elgsi ne pagal Konstituciją, bus kreipiamasi į Konstitucinį teismą“, – televizijos eteryje kalbėjo V. Pranskietis.

Iki šiol daugelis politikų ir jų veiklos apžvalgininkų buvo įsitikinę, jog situacija dėl Seimo pirmininko – nenormali ir ji nenumatyta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje. Bet paaiškėjo, jog Konstitucija veikia kaip niekada tvirtai ir neleidžia galimiems valstybės griovėjams įsisiautėti ir pasijusti kažkokiais carais ar raudonaisiais diktatoriais.  Lietuvos Konstitucija puikiai veiktų visose valstybėse, esančiose nuo mūsų į Rytus. Matyt, jog keisti jos nebus galima dar ilgai.