Prasidėjo didžiausia Baltijos regione konferencijų turizmo mugė

0
188

Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šiandien prasidėjo didžiausias Baltijos regione konferencijų turizmo renginys – kontaktų mugė „Convene“. Prie savo stendų išsirikiavo apie 80 Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Skandinavijos šalių verslo atstovų, potencialiems klientams iš užsienio pristatančių viešbučius, konferencijų centrus, maitinimo ir kitas su konfrencijų organizavimu susijusias paslaugas.

Į „Convene“ atvyko daugiau nei 165 konferencijų ir kitų renginių organizatoriai atstovaujantys tarptautines asociacijas, pasaulines koorporacijas, renginių organizavimo agentūras iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Lenkijos, Izraelio, Rusijos, Skandinavijos ir kitų valstybių.  Tarp jų galima sutikti tokių bendrovių kaip „Ericsson“, „Amundi“, „DanTrade“,  „Bioscientifica“, medicinos teisės,  inovacijų vadybos ir kitų tarptautinių asociacijų atstovus ieškančius idėjų ir partnerių savo mokslo bei verslo renginiams organizuoti. Per nepilnas dvi renginio dienas įvyks daugiau nei 2 500 tiesioginių susitikimų, kurie ateityje išsivystys į konkrečius renginius.

Pasak „Convene“ organizuojančios verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ direktorės Ingos Romanovskienės, šįkart renginio metu išskirtinis dėmesys yra skirtas Jungtinės Karalystės renginių industrijos rinkai.

„Jungtinės Karalystės renginių industrijos potencialas yra milžiniškas. Skaičiuojama, kad 10-ies didžiausių renginių organizavimo agentūrų apyvartos siekia 3,5 milijardus svarų sterlingų. Atsiriekti nors mažą šios rinkos pyrago dalį yra mūsų siekis. Džiaugiamės, kad šiais metais į „Convene“ susipažinti su Vilniaus infrastruktūra atvyksta tokie britų renginių industrijos gigantai kaip „Ashfield Meetings & Events”, “Top Banana Group”, “Team Umbrella”, “Live Blue Solutions”.  Renginio dalyviai turės puikią progą su jais susipažinti, prisistatyti ir tuo pačiu perprasti Jungtinės Karalystės rinkos subtilybes“, – pasakoja I. Romanovskienė.

Ji atkreipia dėmesį, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės verslo bendradarbiavimą ypač paskatinti turėtų nuo š.m. gegužės pradedami verslo segmentui itin patogiais laikais vyksiantys tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono, kuriuos vykdys Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“. „Anksčiau būtent patogaus verslo klientui susisiekimo trūkumas buvo priežastis, kodėl Jungtinės Karalystės rinkos potencialas  nebuvo pilnai išnaudojamas. Dabar lietuviai neabejotinai turės privalumą derybose“, – pažymi „Go Vilnius“ vadovė.

 

Vilniaus m. savivaldybės informacija