Prasmingoms veikloms išnuomos erdvias patalpas Vilniaus centre

0
164

Vilnius kviečia nuomotis patalpas sostinės centre – Gedimino pr. 13. Tikimasi, kad naujos idėjos ir pasiūlymai vilniečių ir miesto svečių dar labiau sustiprins šią vietą. Neatmetama galimybė, kad po konkurso čia ir toliau veiks knygynas.

Šiuo metu teisės aktai numato, kad ilgalaikis materialusis turtas gali būti išnuomotas ne ilgiau kaip 10 metų, o dabartinis nuomininkas šiomis patalpomis naudojasi kaip tik tiek metų, tad buvo būtina paskelbti naują konkursą.

Šįkart šios negyvenamosios 534,27 kv. m patalpos bus išnuomojamos 5 metams. Pradinė nuomos kaina – 37,85 Eur už 1 kv. m (su PVM) per mėnesį.

Vilnius – kūrybiškų ir idėjų nestokojančių žmonių miestas, todėl tikimasi, kad senamiesčio širdyje įsikūrusių patalpų šeimininkai sostinės gyventojams ir Vilniaus svečiams pasiūlys prasmingų, įtraukiančių, dar neatrastų veiklų. Šiose patalpose negalima tik azartinių lošimų veikla.

Viešame nuomos konkurse bus varžomasi dėl kainos, bet taip pat privaloma pateikti veiklos, atitinkančios nuomos sąlygas, aprašymą. Gedimino pr. 13 pastatas yra gyvenamosios paskirties, virš nuomojamų patalpų ir yra butai, todėl nuomininkai turės užtikrinti, kad patalpose nebūtų viršijamas triukšmo lygis. Dėl tos pačios priežasties veiklos negalės būti vykdomos pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 22 iki 8 val., o penktadieniais–sekmadieniais nuo 0 iki 8 val.

Konkurso laimėtojui bus leista subnuomoti patalpas, bet ne daugiau kaip 60 proc. patalpų ploto, ir už ne didesnę, nei nuomos sutartyje nustatyta 1 kv. m kaina per mėnesį.

Pasiūlymų dėl šių patalpų nuomos kainos ir planuojamos veiklos savivaldybė laukia nuo liepos 11 iki rugpjūčio 9 d.

Vilniaus m. savivaldybės informacija