Prašys suimti Vilniuje parduotuvę galimai apiplėšusius asmenis. Tai – pati pardavėja ir jos draugas

0
263

Šiandien į Teismą kreipėsi Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorė, prašydama suimti š. m. kovo 6 d. sostinėje esančią parduotuvę, įtariama, apiplėšusius asmenis.

Ikiteisminis tyrimas Vilniaus apskrities AVPK Kriminalinėje policijoje buvo pradėtas, kai kovo 6-osios vakarą gautas pranešimas, kad Vilniuje, Architektų gatvėje, į parduotuvę „IKI“ užėjo vyras ir, grasindamas daiktu, panašiu į ginklą, liepė kasininkei iš seifo išimti pinigus. Plėšikas gautus pinigus sudėjo į kuprinę ir, trenkęs kasininkei per galvą, pasišalino iš parduotuvės.

UAB „Palink“ buvo padaryta 16 787 eurų žala.

Tyrimo metu buvo gauta duomenų, kad ginkluotą plėšimą imitavo bei pinigus iš „IKI“ parduotuvės pagrobė nukentėjusiąją pripažinta parduotuvės kasininkė bei jos draugas. Vaikinas jau yra teistas už turtinio pobūdžio nusikaltimus. Įtariamieji už, manoma, pagrobtus pinigus įsigijo automobilį, pirko kitus daiktus.

Šiuo metu abu įtariamieji yra sulaikyti. Šiandien teisme bus sprendžiamas klausimas dėl jų suėmimo. Prokurorė vaikiną prašys suimti 2 mėn., merginai skirti 10 dienų suėmimo terminą.

 

Generalinės prokuratūros informacija