Pratęstas nepanaudotų „Akropolio“ dovanų kortelių galiojimas

0
409

Turintys 2020 ir 2021 metais pirktų pasibaigusio galiojimo prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ dovanų kortelių galės jas panaudoti šiemet – nepanaudotų dovanų kortelių galiojimas automatiškai pratęstas iki 2022 metų pabaigos.

„Pastebėjome, kad per pastaruosius porą metų kelis kartus išaugo nepanaudotų pasibaigusio galiojimo „Akropolio“ dovanų kortelių kiekis. Tiesioginės įtakos tam turėjo įvairūs su COVID-19 pandemijos valdymu susiję lankymosi prekybos centruose ribojimai. Karantinų metu taip pat taikėme ilgesnius dovanų kortelių galiojimo terminus, pratęsinėjome juos, tačiau vis tiek liko daug nepanaudotų kortelių. Reaguodami į susidariusią situaciją priėmėme sprendimą visų 2020 ir 2021 metais pirktų kortelių galiojimą automatiškai pratęsti iki 2022 metų gruodžio 31 d.“, – komentuoja „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Visos 2020 ir 2021 metais įsigytos „Akropolio“ dovanų kortelės yra pratęstos automatiškai ir nemokamai, asmenims, turintiems pasibaigusio galiojimo korteles, jokių papildomų veiksmų dėl galiojimo pratęsimo atlikti nereikia.

Pasinaudoti dovanų kortelėmis galima apsiperkant bet kuriame iš keturių prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. D. Mertinas atkreipia dėmesį, kad šios dovanų kortelės yra daugkartinio naudojimo, tad jose esančią pinigų sumą parduotuvėse galima išleisti per kelis kartus.