Prezidento rūmų kieme Andrzej Duda ir Agata Kornhauser-Duda pasveikino naująjį Lietuvos vadovą su pirmąja ponia Diana Nausėdiene.
„Tai pirmasis oficialus Gitano Nausėdos, kuris prisiekė penktadienį, vizitas. Tai aiškus signalas mums, kad Lietuva, kaip artimiausia Lenkijos kaimynė, su kuria jau daugelį metų turime gerus santykius, nori juos dar labiau sustiprinti. Tai taip pat rodo didėjantį mūsų šalių tarpusavio vaidmenį Vidurio Europos regione“, – sakė Lenkijos Prezidento kanceliarijos vadovas Krzysztofas Szczerski.
Jis pranešė, jog Prezidentai kalbėsis tautinių mažumų teisių klausimais.



