Pričiupo „samagono“ varytoją

0
197

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai pačiame „darbų įkarštyje“ sulaikė 22-ejų metų jaunuolį, gaminusį naminukę. Vaikinas atsidūrė areštinėje.

Vakar, apie 11 val., Švenčionių r., Sarių seniūnijos miške, Švenčionių rajono pareigūnai aptiko aparatą naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, o statinėse ir prietaise ‒ apie 800 l raugo.

Prie aparato naminukei gaminti darbavęsis jaunuolis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jis dėl tokios veiklos policijos akiratin pateko pirmą kartą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Jaunuoliui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija